Yalnızlar Rıhtımı

Issızlığın Gölgesinde Mavi Bir Seste Buluşalım

AnasayfaPortalliTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

14 Şubat Sevgililer Günü ile Yorumlarınız

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Osman Aslan
General

MesajKonu: 14 Şubat Sevgililer Günü ile Yorumlarınız   Ptsi 12 Şub. 2007, 22:43

Merhaba sevgili arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi 14 Şubat sevgililer günü olarak kutlanıyor. Siz de bu konudaki görüşlerinizi bu bölüme yazabilirsiniz.

Sevgili karşı cins veya dışındaki herşeyse bu günün bir önemi var mı ? ya da bu üretici firmaların bir tüketim politikası mı?
Ne olursa olsun böyle bir gün varsa paylaşmanız gereken parayla alınan ya da para harcanan bir sektör olması gerekmiyor. Üstün Dökmen'in bir kitabında okumuştum adam arabayla giderken sevgilisine camda gösterdiği çiçeği hediye ettiğini söylüyor sevgilisi de bunu kabul ettim diyor . Bir bitkinin hayatını kurtarıp herhangi bir harcama yapmadan durumu kurtarabilirz .
BU konudaki düşüncelerinizi ve sevdiğinize atmak istediğiniz mesajı burda bekliyorum sevgiyle kalın .

bölümüne üyeler tıklayıp cevap yazacaklar.

Kullanıcı profilini gör http://blueman63.cultureforum.net
ooooooo

MesajKonu: 14 Şubat SeVgililer gunumu ?   C.tesi 17 Şub. 2007, 17:04

cok sacma bende sevgiler gunu diye bişi yok sadece kızlar icin olması gerekir neden derseniz hediye beklerler sizde onların istediklerini almasanız kuserler bence boyle bi gun yoktur caktırmayın sizde her 14 Şubatı hatırlamamaya calısın ok mi ben hep oyle yapıyorum sizde deneyin cook eglencelii....YaSasin KöTüLük AsLİda ben kotuluk icin yatratılmıısm değil mi ? kotuyum ben kotuyum.....tongue tongue tongue tongue tongue tongue
Kullanıcı profilini gör

14 Şubat Sevgililer Günü ile Yorumlarınız
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 11 Şubat Ecw Maçları